Jei pirmą kartą girdite apie Rusnę, neabejojame, netrukus skubėsite aplankyti didžiausią Lietuvos salą. Vėliau ne kartą sugrįšite į šį jaukų ir išskirtinį kampelį Lietuvos pamaryje, alsuojantį jūros kvapu, vėjo gaiva ir atostogų nuotaika.

Galbūt grįšite žvejoti, leisitės į žygį, plaukiosite laivu ar baidarėmis. O galbūt nuspręsite stebėti salą unikaliu metu – per ledonešį ir potvynį. Rusnėje įspūdžių netrūksta bet kuriuo metų laiku – žiemą savo grožiu keri šalčio sukaustytos upės ir marios, o vasarą – žaliuojantis salos horizontas.

Jūsų patogiu poilsiu išskirtinėje Lietuvos saloje pasirūpins draugiška rusniškių bendruomenė, kuri pasiūlys nakvynę, gardžius kulinarinius atradimus ir atskleis įspūdingiausius kelionių dviračiais maršrutus.

Aktyvių pramogų, ramaus poilsio, gamtos ar vandens mylėtojai bei kiti kelionių entuziastai – Rusnėje laukiamas kievienas, taigi planuokite savo kelionę ir aplankykite šį nešlifuotą Lietuvos deimantą jau dabar! Atraskime šią ramybės oazę ir naują geidžiamą atostogų vietą pamaryje drauge.